Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd
Slide background

Lokalizacj: Oss

OPIS

Poszukujesz stałego zatrudnienia w dziale montażu? Posiadasz dużą wiedzę na temat mechaniki, pneumatyki, elekrtyki? Chcesz się nadal rozwijać? Posiadamy dla ciebie idealna ofertę pracy z ciekawym wynagrodzeniem.

ZADANIA

Twoim zadaniem będzie montaż kabin, żurawi, układów sterowania, silników i zawieszeń na podstawie rysunku technicznego.

WYMAGANIA

  • wykształcenie kierunkowe tj, mechatronika, mechanika, elektryka itp.
  • porozumiewanie się w języku angielskim
  • duża wiedza na temat mechaniki, elektryki pneumatyki,
  • kreatywność i łatwość rozwiązywania usterek (problemów)
  • umiejetność pracy w grupie, jak i samodzielnie

OFERUJEMY

Prace w rozwijajacej sie firmie z długoterminowym zatrudnieniem dającym możliwość rozwoju

oraz ciekawym wynagrodzeniem:  €2300 – 3000

Ponadto, oferujemy zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne jeśli jest to konieczne.

ZAINTERESOWANY?

Jeśli jesteś zainteresowany oferta oraz spełniasz powyższe wymagania skontaktuj się z nami telefonicznie : 073-711-3-717 oraz prześlij nam CV w jezyku angielskim na adres : polen@jobinvestment.nl.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: Job Investment Polen

[captainform id=”1157811″]