Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd

Lokalizacja: Oisterwijk

OPIS

Chcesz pracować w znanej na całym świecie i stale rozwijającej się firmie? Koniecznie zapoznaj się z tą oferta! Poszukujemy pracowników, dla naszego klienta mieszczącego się w miejscowości Oisterwijk, który zajmuje sie projektowaniem oraz produkcją wielofunkcyjnych pojazdów : koparko – ładowarek.

ZADANIA

Jako mechanik montażu ponosisz odpowiedzialność za wykonanie wszystkich prac montażowych:

składanie części do półproduktów i gotowych produktów, sprawdzanie jakości, poprawna i kompletna rejestracja pracy i używanych części, zgłaszanie odchyleń w procesie montażu, działania administracyjne, wykonywanie prac naprawczych.

WYMAGANIA

  • Wymagamy doświadzenia w montażu, wiedzy technicznej w zakresie inżynierii mechanicznej, elektrotechniki i / lub mechatroniki oraz praktycznego podejścia.
  • Porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim.

Oferujemy stale zatrudnienie z możliwością przejścia na kontrakt bezpośrednio do firmy, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie: okolo €2000 – 2200€ miesiecznie (w zależności od doświadczenia + dodatek ADV)

Zainteresowany?

Przeslij swoje cv w jezyku angielskim badz holenderskim na adres e-mailowy: polen@jobinvestment.nl lub skontaktuj sie z nami telefonicznie, jesli masz pytania: 073-711-3-717

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: Job Investment Polen

[captainform id=”1157811″]