Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd
Slide background

Lokalizacja : Oss

OPIS

Poszukujesz stałgo zatrudnienia z możliwością rozwoju? Jesteś dyspozycyjny i elastyczny?

Posiadasz wiedze na temat mechaniki / elektyki oraz lubisz rozwiązywać usterki?

Dla klienta zajmujacego sie produkcją  żurawi wieżowych (dźwigow) poszukujemy serwisanta – inżyniera.

ZADANIA

Do Twoich obowiązków będzie należało przeprowadzenie napraw i konserwacji maszyn.

Wymiana i serwis części pojazdów.

Praca odbywać się będzie w siedzibie firmy w Oss oraz w delegacjach na terenie Europy.

WYMAGANIA

  • wykształcenie kierunkowe : mechatronika, mechanika, inżyniernia mechaniczna
  • umiejętność spawania (MIG/MAG)
  • duża wiedza z zakresu elektrotechniki, elektryki
  • umiejętność pracy w grupie, jak i indywidualnie
  • wiedza z zakresu BHP
  • duża dyspozycyjność
  • bezproblemowe porozumiewanie się w języku angielskim
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy prace w rozwijajacej sie firmie z dlugoterminowym zatrudnieniem dajacym możliwość rozwoju oraz ciekawym wynagrodzeniem : €3000 – 4000 brutto.Ponadto, oferujemy zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne jesli jest to konieczne.

ZAINTERESOWANY?

Jeśli jesteś zainteresowany oferta oraz spełniasz powyższe wymagania skontaktuj się z nami telefonicznie : 073-711-3-717 oraz prześlij nam CV w jezyku angielskim na adres : polen@jobinvestment.nl

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: Job Investment Polen

[captainform id=”1157811″]