Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd

SZCZEGOLY

Lokalizacja: Geldermalsen

OPIS

Odpowiada Ci praca w malej, rodzinnej firmie? Lubisz majsterkowac? Praca indywidualna, jak i w grupie nie stanowi dla Ciebie problemu? Jesli tak, to ta oferta powinna Cie zainteresowac! Jeden z naszyc stalych i najlepszych klientow, zajmujacy sie serwisowaniem wozkow sklepowych poszukuje pracownikow na stanowisko: serwisant wozkow sklepowych.

ZADANIA

Na swoim stanowisku bedziesz odpowiedzialny za wyszukanie usterkek w wozkach sklepowych i ich naprawe. Oczekujemy od Ciebie precyzji i starannosci oraz umiejetnosci pracy samemu, jak i w zespole.

WYMAGANIA:

  • chec oraz motywacja do pracy
  • posiadanie prywatnego zakwaterowania w okolicy oraz transportu
  • mile widziana umiejetnosc spawania

Oferujemy prace na dluzszy okres czasu, ze stalymi godzinami pracy plus bonus dzienny za wyrobienie normy.

Ta oferta pracy przyciagnela Towja uwage? Przeslij swoje cv w jezyku angielskim badz holenderskim na adres e-mailowy: polen@jobinvestment.nl oraz skontaktuj sie z nami telefonicznie, jesli masz pytania: 073-711-3-717.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: Job Investment Polen

[captainform id=”1157811″]