Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd

Interesujesz sie sprzetem elektronicznym? Posiadasz doswiadczenie w naprawie tabletow, laptopow lub telefonow komorkowych? Jesli tak to mamy prace wlasnie dla Ciebie! Jeden z naszych najlepszych klientow zajmujacy sie naprawa sprzetu elektronicznego najwiekszych marek poszukuje pracownikow na stanowisko serwisanta. Firma znajduje sie w s-Hertogenbosch.

ZADANIA:

Otrzymasz indywidualne stanowisko pracy gdzie Twoim zadaniem bedzie wykrycie usterki i jej wyeliminowanie.

WYMAGANIA:

  • Doswiadczenie w naprawie sprzetu elektronicznego (tablety, laptopy, telefony),
  • Mile widziane wyksztalcenie techniczne, elektryczne  (badz kierunkowe),
  • Szeroka wiedza na temat hardware,
  • Dobra znajomosc jezyka angielskiego,
  • Chec dlugotrwalego zatrudnienia,

Oferujemy prace w rozwijajacej sie firmie, dlugoterminowe zatrudnienie oraz stale 40 godzin tygodniowo. Praca w systemie jednozmianowym – dziennym w godzinach 8.30 – 17.00 (z mozliwosc nadgodzin).

Wynagrodzenie ok €1600 miesiecznie oraz mozliwosc zwrotu kosztow transportu.

Jesli jestes zainteresowany powyzsza oferta skontaktuj sie z nami telefonicznie: 073-711-3-717 oraz przeslij nam swoje CV na adres e-mailowy: polen@jobinvestment.nl

Zapraszamy rowniez nasz profil na Facebooku: Job Investment Polen oraz strone internetowa: www.jobinvestment.nl/polska/