Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd

SZCZEGOLY

Lokalizacja: Rijen

OPIS

Lubisz pracowac w przyjaznej atmosferze? Zwracasz uwage na szczegoly? Jestes elastyczny i masz doswiadczenie, jako operator maszyn / kontroler jakosci? Jesli tak, to szukamy wlasnie Ciebie! Poszukujemy pracownikow dla jednego z naszych najlepszych klientow – firmy Curtec International B.V. mieszczacej sie

w Rijen, ktory zajmuje sie produkcja granulatu do plastiku jak i plastikowych pudelek.

ZADANIA

Oczekujemy od Ciebie, iz jestes osoba skupiona i zmotywowana do pracy. Do Twoich obowiazkow, beda nalezaly wszelkie prace produkcyjne, w tym: osluga maszyn produkcyjnych, sprawdzanie jakosci produktow (sprawdznaie koloru, ciezkosci i wielkosci produktu), przygotowywanie do wysylki, etykietowanie.

WYMAGANIA:

  • mile widziane doswiadczenie w pracy produkcyjnej
  • porozumiewanie sie w jezyku holenderskim badz angielskim
  • umiejetnosc pracy z komputerem
  • ukierunkowanie na jakosc
  • chec dlugotrwalego zatrudnienia oraz pracy w systemie 3 zminowym.
  • posiadanie prywatnego transportu

Oferujemy stabilne zatrudnienie w systemie 3-zmianowym ze stawka €10,38 plus dodatki zmianowe.

Zainteresowany? Przeslij swoje cv w jezyku angielskim badz holenderskim na adres e-mailowy: polen@jobinvestment.nl oraz skontaktuj sie z nami telefonicznie, jesli masz pytania: 073-711-3-717.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: Job Investment Polen

[captainform id=”1157811″]