Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd
Slide background

Lokalizacja: Oss

OPIS

Poszukujesz stabilnego zatrudniena? Masz doświadczenie w pracy na wózkach widłowych? Dla klienta zajmujacego sie produkacją żurawi wieżowych (dźwigów) poszukujemy pracownika na dziale logistyki.

ZADANIA

Do twoich obowiązków będzie należało przyjmowanie i rozładunek materiałów, przygotowywanie transportu, wykonywanie transportów wewnętrznych na terenie zakładu oraz inne prace magazynowe.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na magazynie oraz obsłudze wózków widłowych
  • mile widziane certyfikat
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • chęć długoterminowej współpracy
  • umiejętność pracy indywidualnejj, jak i w grupie
  • dobra znajomość języka holenderskiego bądź angielskiego

OFERUJEMY

Prace w rozwijającej się  firmie z długoterminowym zatrudnieniem dającym możliwość rozwoju oraz ciekawym wynagrodzeniem.

Ponadto, oferujemy zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne jesli jest to konieczne.

ZAINTERESOWANY?

Jesli jestes zainteresowany oferta oraz spelniasz powyzsze wymagania skontaktuj sie z nami telefonicznie : 073-711-3-717 oraz przeslij nam CV w jezyku angielskim, badz holenderskim na adres: polen@jobinvestment.nl

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: Job Investment Polen

[captainform id=”1157811″]