Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd

Lokalizacja: Waalwijk

OPIS

Interesuje Cie praca na dluzszy okres czasu? Posiadasz doswiadczenie w pracy na produkcji?

Mieszkasz w okolicach Waalwijk / Sprang-Capelle / Kaatsheuvel? Tak? Czytaj dalej!

Dla naszego klienta, ktory jest nowoczesna firma handlowa poszukujemy osob do pracy produkcyjnej przy ponownym wytwarzaniu materialow gumowych.

ZADANIA

Praca polega na obludze maszyn produkcyjnych, oraz sortowaniu gumy.

WYMAGANIA:

  • motywacja do pracy, mile widziane doswiadczenie w pracy produkcyjnej
  • porozumiewanie sie w jezyku holenderskim badz angielskim
  • sprawnosc fizyczna
  • dostepnosc na dluzszy okres czasu

Oferujemy prace na jedna zmiane od poniedzialku do piateku (czasem soboty) a od  7:00 do 16:00 z mozliwoscia nadgodzin. Stawka poczatkowa: €9,64, ktora wzrasta po stazu pracy.

Czy jestes zainteresowany ta oferta pracy? Przeslij swoje cv w jezyku angielskim badz holenderskim na adres e-mailowy: polen@jobinvestment.nl oraz skontaktuj sie z nami telefonicznie, jesli masz pytania: 073-711-3-717.

Zapraszamy rowniez na nasz profil na Facebooku: Job Investment Polen.

[captainform id=”1157811″]